O Nás

Doba, v ktorej žijeme, je čím ďalej, tým viac uponáhľaná. Ponáhľame sa do práce, z práce a keď sme doma, sme radi, že máme konečne kúsok času pre seba a svojich blízkych. Preto je stále viac vzácnejšie, keď sa nájdu ľudia ochotní venovať tento svoj drahocenný čas pre kúsok umenia.
Sme herci - ochotníci, ale v prvom rade len ľudia, ktorí máme svoje životy. Snažíme sa svoje denné programy prispôsobiť skúškam, aby sme po niekoľkých mesiacoch nervov, smiechu či kriku mohli spríjemniť svojej rodine, priateľom či známym jedno nedeľné popoludnie. Ale nie len preto. Hlavne nás teší, keď je táto naša snaha ocenená a to akýmkoľvek spôsobom. Potleskom, slovkom uznania ale i kritiky, ktorá nás posúva ďalej.
Táto práca nás baví a preto sa Vám už čoskoro predvedieme na divadelných doskách. Môžete zažiť množstvo zábavy s pripravovanou divadelnou hrou. Nechajte sa prekvapiť a veríme, že nás prídete podporiť svojim potleskom. 

Informácie o našich  aktivitách nájdete  pod položkami "Hráme, Hrali sme, Akcie" a kúsok nášho sveta
 - sveta  umenia a zábavy uvidíte pri prezeraní našej
fotogalérie
.
A nazáver, aby sme nezabudli. Ak sa nájde niekto, koho divadlo baví a rád by si vyskúšal aké to je stáť na divadelných doskách, nech neváha a vypíše kontaktný formulár, ktorý nájde pod položkou kontakty.
Hercov nikdy nie je dosť!